zoom_in

URINE OFF Eliminuje PLAMY ZAPACH moczu KOTA/KOCIĄT 190ml

23,50 zł
Brutto
Ilość

URINE OFF Eliminuje PLAMY i ZAPACH moczu KOTÓW i KOCIĄT 

 

Urine Off preparat który USUWA plamy i nieprzyjemny zapach moczu kotów i kociąt

 Butelka 190 ml

 

Dzięki zastosowaniu technologii bioenzymatycznej produkt URINE OFF doskonale czyszci plamy z moczu oraz eliminują nieprzyjemne zapachy. Jednocześnie, dzięki zawartości blokera feromonów zapobiegają odruchowi znakowania terenu przez naszego ulubieńca. Idealne do czyszczenia kocich kuwet, zabrudzonych moczem ścian, dywanów, wykładzin, tapicerek, mebli, każdego rodzaju podłóg i innych tego typu powierzchni.

Skoncentrowana formuła pozwala eliminować nieprzyjemne zapachy moczu, radzi sobie też z bogatą w proteiny kocią dietą, która bywa powodem tych zapachów.

Eliminuje zarówno świeże, jak i bardzo stare plamy moczu (nawet te wieloletnie). Doskonale radzi sobie z ostrym zapachem moczu dorosłych kocurów.

Skondensowana formuła przylega doskonale zwłaszcza do płaskich powierzchni, na które koty załatwiają swe potrzeby – dotyczy to przede wszystkim mebli, tapicerki oraz ścian.

Eliminuje również naturalną przyczynę wyzwalania odruchu „znakowania” terenu.


Sposób użycia:
Przed użyciem energicznie wstrząsnąć. Nie rozcieńczać!
Najlepsze efekty można uzyskać lokalizując złogi stanowiące źródła zapachów za pomocą przyrządu Urine Finder. Nie mieszać z innymi produktami. Przechowywać w chłodnym miejscu.

 

  • Sprawdzić trwałość kolorów w mało widocznym miejscu.
  • Świeżą plamę moczu usunąć papierowym ręcznikiem.
  • Niezbędne jest nasycenie zabrudzonym miejsc przekraczając obszar plamy.
  • Pozostawić Urine Off do przereagowania: świeże złogi - kilka minut, zastarzałe plamy - miejsce nakryć folią i pozostawić na noc. Zdjąć folię i pozwolić wyschnąć na powietrzu. Po czym zastosować urine off ponownie i pozostawić na kilka minut.
  • Pozostałości po oczyszczeniu usunąć za pomocą wody.
  • Kuwety i gładkie powierzchnie:szorować za pomocą szczotki aby wniknąć w zgromadzony mocz.

 

 


Dywany i inne materiały:

Zanieczyszczone moczem miejsca zawsze wyczyść za pomocą Urine Off przed praniem. Mocz rozejdzie się na obszarze 2-4 razu większym od zanieczyszczenia i przesiąknie do podłoża. Aby działać skutecznie, Urine Off musi dokładnie zwilżyć brud. Do usuwania pozostałości z dywany po ostatnim czyszczeniu stosować odpowiednie urządzenie ssące albo spłukać małą ilością wody i osuszyć ręcznikiem usuwając wszystkie osady, minimalizując namoczenie wodą. Pamiętaj: kwas moczowy może zniszczyć barwnik na niektórych włóknach. Różnica kolorów może być widoczna pomimo usunięcia moczu jeżeli będą uszkodzone włókna.

Wielkość opakowania 190ml


Polecany przez lekarzy weterynarii

Specyficzne kody

Nowy produkt

16 other products in the category