DRONSPOT DLA DUŻYCH KOTÓW 96 mg/24 mg 2 pipety

72,00 zł
Brutto

Przyjmowanie preparatów odrobaczających to dla Twojego kota duży stres? Wiemy jak temu zaradzić! W Vetoquinol wierzymy, że skuteczne odrobaczanie i spokój kota powinny iść w parze. Dlatego jest Dronspot–innowacyjny lek na robaki w postaci kropli spot-on do nakrapiania na kark. Łatwość aplikacji oraz szybkość działania sprawiają, że robaki giną już po pierwszym podaniu. Dronspot to pierwszy taki lek na pasożyty jelitowe dostępny bez recepty, także u lekarzy weterynarii!

SPRZEDAŻ PRODUKTU JEST POD NADZOREM
Wojewódzki Inspektorat Weterynarii
z siedzibą w Siedlcach
ul. Kazimierzowska 29
08-110 Siedlce
https://www.wiw.mazowsze.pl/Ilość

Przyjmowanie preparatów odrobaczających to dla Twojego kota duży stres? Wiemy jak temu zaradzić! W Vetoquinol wierzymy, że skuteczne odrobaczanie i spokój kota powinny iść w parze. Dlatego jest Dronspot – innowacyjny lek na robaki w postaci kroplispot-on do nakrapiania na kark. Łatwość aplikacji oraz szybkość działania sprawiają, że robaki giną już po pierwszym podaniu. Dronspot to pierwszy taki lek na pasożyty jelitowe dostępny bez recepty, także u lekarzy weterynarii!

Zapomnij o niechętnie przyjmowanych tabletkach odrobaczających. Komfort Twojego kota to dla nas priorytet. Dronspot wchłania się przez skórę i dostaje się do krwioobiegu kota. Następnie substancje czynne wnikają do jelit, lecząc mieszane inwazje pasożytnicze spowodowane przez tasiemce i nicienie. Dronspot zabija każdy rodzaj robaka powszechnie występującego u polskich kotów.

Robaki u kota są jedną z częstszych przyczyn ich problemów zdrowotnych. Zarażenie pasożytami to zagrożenie zarówno dla kotów wychodzących, jak i domowych.  Pamiętaj - systematyczne odrobaczanie jest jednym z ważniejszych działań profilaktycznych. Z Dronspotem możesz odrobaczać bez stresu, w domowych warunkach!

Zdrowy kot to szczęśliwy kot. Dronspot - innowacyjne kropelki przeciw pasożytom jelitowym stworzone z miłości do kotów!

Dronspot96 mg/24 mg roztwór do nakrapiania dla dużych kotów • prazykwantel/emodepsyd• Zawartość substancji czynnych i innych substancji • Każda pipetka 1,12 ml zawiera odpowiednio: Substancje czynne: Prazykwantel96 mg, Emodepsyd24 mg, Substancje pomocnicze: Butylohydroksyanizol(E320) 6,05 mg • Wskazania lecznicze: Leczenie mieszanych inwazji pasożytniczych u kotów spowodowanych przez następujące gatunki robaków obłych i robaków płaskich: Robaki obłe (nicienie): Toxocaracati(postaci dojrzałe, niedojrzałe, stadia larwalne L4 i L3), Toxocaracati(stadia larwalne L3) –leczenie kotek w okresie późnej ciąży w celu zapobiegania przeniesieniu drogą laktogennąna potomstwo, Toxascarisleonina(postaci dojrzałe, niedojrzałe i stadia larwalne L4), Ancylostomatubaeforme(postaci dojrzałe, niedojrzałe i stadia larwalne L4). Robaki płaskie (tasiemce): Dipylidiumcaninum(postaci dojrzałe i niedojrzałe), Taeniataeniaeformis(postaci dojrzałe), Echinococcusmultilocularis(postaci dojrzałe) • Przeciwwskazania: Nie stosować u kociąt poniżej 8 tygodnia życia lub ważących poniżej 0,5 kg. Nie stosować w przypadkach znanej nadwrażliwości na substancjeczynne lub na dowolną substancję pomocniczą • Podmiot odpowiedzialny: Vetoquinol S.A. Francja• 


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Specyficzne kody

Nowy produkt