• Nowy

NurtureCalm 24/7 OBROŻA FEROMONOWA DLA KOTA

55,00 zł
Brutto
Ilość

Meridian Animal Health

NatureCALM 24/7 pheromone collar

30-dniowa obroża feromonowa dla kotów

Właściwości

Feromonowa obroża uspokajająca natureCALM 24/7 imituje feromony, jakie wytwarza kotka w okresie macierzyństwa, w celu uspokojenia i wyciszenia swojego potomstwa. Koty rozpoznają feromony przez całe życie. Obroża w naturalny sposób pomaga kotom radzić sobie w nowych i stresujących sytuacjach. Pomoże Twojemu kotu czuć się bezpiecznie.

Sposób użycia:

dopasowć obrożę do szyi kota pozostawiając ok. 1cm wolnej przestrzeni między szyją, a obrożą. Nadmiar odciąć, pozostawiając fragment długości ok 6cm. W przypadku kotów rosnących należy regularnie kontrolować dopasowanie obroży, aby nie była za ciasna. Codziennie monitorować dopasowanie obroży. Po założeniu obroży umyć ręce mydłem.

Obroża pozostaje aktywna przez okres 30 dni. Gdy nie jest używania należy przechowywać ją w szczelnie zamkniętym, plastikowym opakowaniu, aby wydłużyć czas działania.

Długość obroży - ok. 38cm

Uwagi:

produkt nie jest zabawką, trzymać poza zasięgiem dzieci. Nie stosować u kotów z silnymi podrażnieniami skóry. Obroża nie jest produktem farmaceutycznym.

Stosować wyłącznie u zwierząt.

Warunki przechowywania:

przechowywać w temp. 15-30°C

INFORMACJA OD DYSTRYBUTORA OBROZY

W listopadzie zeszłego roku producent obroży feromonowych dla kotów dokonał zmiany marki: z PetArmor® na nurtureCALM 24/7®.

Obroża nurtureCALM 24/7® ma taki sam skład i działanie jak obroża PetArmor®. Zawartość składników aktywnych również jest taka sama w obu przypadkach.

Jedynymi różnicami niemającymi wpływu na działanie obroży nurtureCALM 24/7®, są:

  1. brak dodatku lawendy i rumianku - obroża nurtureCALM 24/7® jest bezwonna
  2. brak proszku ochronnego - którego obsypywanie często spotykało się z dezaprobatą klientów

MERIDIAN

Specyficzne kody

Nowy produkt

Opinie o produkcie

Na razie nie dodano żadnej opinii o produkcie.

Opinie mogą być dodawane tylko przez klientów, którzy kupili ten produkt