• Nowy

LIVISTO Biodor Animal 750ml Środek usuwający zapachy

70,00 zł
Brutto
Ilość

LIVISTO Biodor Animal 750ml Środek usuwający zapachy

Mikrobiologiczny środek czyszczący o głębokim działaniu

Wskazania do użycia:

Środek usuwający zapachy oraz czyszczący do stosowania w środowisku zwierząt (mocz, kał i inne intensywne zapachy). Biodor® zapewnia trwałe, niezawodne usuwanie zapachów i zrównoważone czyszczenie w oparciu o naturalną mikrobiologię. Biodor® roztacza świeży zapach i jest nieszkodliwy dla ludzi, zwierząt i środowiska. Dzięki profesjonalnej jakości Biodor® środowisko zwierząt jest trwale wolne od nieprzyjemnych zapachów – dla lepszego samopoczucia ludzi i zwierząt. Formuła oparta na naturalnej mikrobiologii PermaZym zapewnia głęboko działające i silne usuwanie nieprzyjemnych zapachów oraz trwałe czyszczenie. Nie maskuje zapachów, ale działa u ich źródła i eliminuje je na długi okres czasu bez żadnych pozostałości. W ten sposób Biodor® przyczynia się do zauważalnej poprawy higieny nawet w przypadku najsilniejszych zapachów w gabinecie weterynaryjnym lub w gospodarstwie domowym, które są spowodowane przez mocz, kał, wymiociny czy znakowanie terenu przez zwierzęta. Dzięki naturalnym składnikom, wszystkie produkty Biodor® są wyjątkowo delikatne dla materiałów i skóry oraz nieszkodliwe dla ludzi, zwierząt i środowiska. Polecany przez lekarzy weterynarii.

Miejsca zastosowania:

Kafle, podłogi, kosze, klatki, poczekalnie oraz gabinety zabiegowe etc.

Sposób stosowania:

Przed użyciem należy mocno wstrząsnąć butelką, aby składniki optymalnie się wymieszały! Koncentrat Biodor® wymieszać w zależności od zabrudzenia w następujący sposób: standardowo: 1:50 (= 20 ml na 1 litr wody), silne zabrudzenie: 1:10 (= 100 ml na 1 litr wody). Przed przystąpieniem do czyszczenia powierzchni, należy pobieżnie usunąć zabrudzenie. W przypadku delikatnych materiałów należy najpierw sprawdzić produkt w mało widocznym miejscu. W przypadku stosowania środków dezynfekujących, produkt Biodor® należy zastosować po dezynfekcji. Przetrzeć na mokro produktem Biodor® lub spryskać przy użyciu butelki z rozpylaczem i wytrzeć do sucha lub pozostawić do wyschnięcia. Nie spłukiwać wodą i nie używać z innymi środkami czyszczącymi. Tylko w ten sposób składniki zachowują pełne działanie. W przypadku silnych zapachów i zabrudzeń czynność powtórzyć i w razie potrzeby przetrzeć ścierką. Wstrząsnąć mieszaniną przed każdym użyciem i zużyć w ciągu 4 tygodni. Nie nadaje się do spożycia. Nie wystawiać butelki na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Chronić przed mrozem.

Skład:

Mikroorganizmy Klasy 1. Produkt nie podlega wytycznym dotyczącym produktów biobójczych! Składniki zgodnie z Rozporządzeniem (WE) w sprawie detergentów: mniej niż 5% anionowe środki powierzchniowo czynne, mniej niż 5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, perfumy, benzizotiazolinon, bronopol.

Specyficzne kody

Nowy produkt

Opinie o produkcie

Na razie nie dodano żadnej opinii o produkcie.

Opinie mogą być dodawane tylko przez klientów, którzy kupili ten produkt