DENTISEPT DENTIHEX Pasta stomat.do zębów dla PSA i KOTA 20g

46,50 zł
Brutto
Ilość

Do darmowej dostawy brakuje 200,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 200,00 zł

Dentihex Pasta do zębów dla psów i kotów 20g

SKŁAD:

1g żelu zawiera:

Chlorheksydyna 2mg

Substancja smakowa

Substancje pomocnicze i pasta

 

WŁAŚCIWOŚCI I DZIAŁANIE:

Chlorheksydyna jest substancją o ugruntowanym działaniu dezynfekującym, antybakteryjnym i przeciwgrzybicznym. Udowodniono, że pozwala utrzymać jamę ustną wolną od osadu oraz przyśpiesza powrót do zdrowia przy zapaleniu dziąseł czy fałdów skórnych. Szczególnie skuteczna jest w jamie ustnej i w przeciwieństwie do innych substancji, chlorheksydyna wiążąc się z białkami i szkliwem uwalnia się powoli przez kolejne 24 godziny.

Dentisept posiada specjalną formułę pasty, która pozwala na łatwe aplikowanie i przyjmowanie produktu przez zwierzęta oraz przyleganie do błony śluzowej jamy ustnej i zębów.

Powstawanie kamienia nazębnego i osadu może zostać spowolnione lub nawet zniwelowane przy regularnym stosowaniu produktu Dentisept, który ma wpływ na utrzymanie prawidłowego środowiska jamy ustnej.

 

SPOSÓB PODANIA:

Przy bezpośrednim podawaniu do jamy ustnej zaleca się przyczepić do tubki załączony aplikator. Pozwoli to na łatwiejszy dostęp do tylnych dziąseł. Zewnętrznie, pastę należy dokładnie rozprowadzić na danym obszarze za pomocą czystego palca. W jamie ustnej pasta jest rozprowadzana poprzez język zwierząt.

Dentisept można podawać codziennie lub co tydzień w zależności od potrzeb.
W celu osiągnięcia jak najlepszych wyników podczas stosowania w jamie ustnej, DentiseptŽ powinien być podawany po posiłku.

 

INNE INFORMACJE:
Dentisept jest bardzo dobrze tolerowany. W rzadkich przypadkach, u kotów może wystąpić ślinotok. W przypadku stosowania przez dłuższy okres, Dentisept może zabarwić zęby na brązowo. Państwa lekarz weterynarii może w bardzo łatwy sposób usunąć to zabarwienie przy pomocy ultradzwięków.

 

Przechowywać w temperaturze poniżej 25° C

 

Wielkość opakowania 20g + aplikator

 


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Specyficzne kody

Nowy produkt

Opinie o produkcie

Na razie nie dodano żadnej opinii o produkcie.

Opinie mogą być dodawane tylko przez klientów, którzy kupili ten produkt