• Nowy

Scanvet PlaqClear 30 kapsułek Jama Usta Zęby Oddech Kamień Pies i Kot

35,90 zł
Brutto


Ilość

Plaq Clear

Mieszanka paszowa uzupełniająca dla psów i kotów. Kapsułki dla psów i kotów

• higiena jamy ustnej i zębów

• likwidacja nieprzyjemnego zapachu

• ochrona przed powstawaniem płytki nazębnej i kamienia nazębnego

1 kapsułka zawiera: Ascophyllum nodosum 500 mg, Cynk 5 mg, PlaqClear nie zawiera konserwantów, aromatów ani barwników.

Zastosowanie: Do stosowania u psów i kotów:

• w celu wspomagania prawidłowej higieny jamy ustnej

• do profilaktyki odkładania płytki nazębnej

• do neutralizacji nieprzyjemnego zapachu z jamy ustnej

• po sanacji jamy ustnej

PlaqClear jest polecany do stosowania u psów i kotów z tendencją do powstawania kamienia nazębnego i nieprzyjemnego zapachu z jamy ustnej. Regularne stosowanie pomaga w utrzymaniu prawidłowej higieny jamy ustnej u psów i kotów. Produkt jest łatwy w stosowaniu – wystarczy zawartość kapsułki dodać do karmy.

Właściwości: Naturalne algi morskie Ascophyllum nodosum i cynk wspomagają utrzymanie prawidłowej higieny jamy ustnej u psów i kotów. Algi brunatne poprzez zmianę składu śliny przyczyniają się do likwidacji nieprzyjemnego zapachu z jamy ustnej, zapobiegają odkładaniu się płytki nazębnej i powstawaniu kamienia nazębnego. Posiadają także wysoką wartość odżywczą – zawierają naturalne aminokwasy, nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy i minerały. Cynk bierze udział w syntezie kolagenu, korzystnie wpływa na kondycję dziąseł i procesy gojenia. Ponadto składniki produktu w naturalny sposób wspierają układ immunologiczny i mają pozytywny wpływ na jakość okrywy włosowej.

Stosowanie: Otworzyć kapsułkę i jej zawartość zmieszać z karmą.

Zwierzęta do 5 kg m.c. – 1/2 kapsułki dziennie

Zwierzęta 6-15 kg m.c.– 1 kapsułka dziennie

Zwierzęta 16-25 kg m.c. – 2 kapsułki dziennie

Zwierzęta powyżej 25 kg m.c. – 3 kapsułki dziennie

Skład: alga brunatna (Ascophyllum nodosum), celuloza (otoczka kapsułki), stearynian magnezu Dodatki: 1 - dodatki technologiczne: E460 celuloza mikrokrystaliczna, E551b krzemionka koloidalna, 3b pierwiastki śladowe: E6 Cynk 6,6 g/kg Składniki analityczne i poziomy: białko surowe 3,4 %, tłuszcz surowy 3,2 %, popiół surowy 16 %, włókno surowe 7,4 %, zawartość wilgoci: 11,3%, zawartość jodu 0,05%

Nie do spożycia przez ludzi. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w suchym, nienasłonecznionym miejscu, w temperaturze pokojowej, w zamkniętym opakowaniu. Ze względu na zastosowane składniki kapsułka może ulec przebarwieniu - nie wpływa to na jakość produktu.

Dystrybutor i podmiot odpowiedzialny za etykietowanie: ScanVet Poland Sp. z o.o., Skiereszewo, ul. Kiszkowska 9, 62-200 Gniezno, Tel. 61 426 49 20, WNI: PL3003182p.

Opakowanie: 30 kapsułek

Dodatkowe informacje: Stan zdrowia jamy ustnej psów i kotów należy regularnie kontrolować u lekarza weterynarii. Dbanie o higienę jamy ustnej u psów i kotów ma pozytywny wpływ na ich kondycję zdrowotną, a także chroni przed problemami stomatologicznymi takimi jak zapalenie dziąseł czy choroby przyzębia związane z odkładaniem bakteryjnej płytki nazębnej. Przed rozpoczęciem stosowania produktu może być konieczne usunięcie istniejącego kamienia nazębnego, sanacja jamy ustnej w gabinecie weterynaryjnym. Algi brunatne zawierają naturalny jod, dlatego w przypadku zwierząt z chorobami tarczycy warto skonsultować się z lekarzem weterynarii przed rozpoczęciem stosowania produktu.

SCANVET

Specyficzne kody

Nowy produkt

Opinie o produkcie

Na razie nie dodano żadnej opinii o produkcie.

Opinie mogą być dodawane tylko przez klientów, którzy kupili ten produkt