• Nowy

AdTab Tabletki na Kleszcze Pchły 48mg 2-8kg Kot

29,80 zł
Brutto

SPRZEDAŻ PRODUKTU JEST POD NADZOREM
Wojewódzki Inspektorat Weterynarii
z siedzibą w Siedlcach
ul. Kazimierzowska 29
08-110 Siedlce
https://www.wiw.mazowsze.pl/Ilość

AdTab Tabletki na Kleszcze Pchły 48mg 2-8kg Kot

✅ Mała tabletka do rozgryzania i żucia

✅ Atrakcyjny smak umożliwia łatwe podanie

✅ Wykazuje natychmiastowe** działanie bójcze i utrzymuje skuteczność przez cały miesiąc

✅ Skuteczny w walce z pchłami i kleszczami, bezpieczny dla Twojego kota

✅ Sprzedaż bez recepty lekarza weterynarii

✅ Udowodnione długotrwałe bezpieczeństwo

✅ Dostępny w 2 dawkach dostosowanych do wagi kota

✅ Dla kotów w wieku od 8 tygodni

✅ Produkt firmy Elanco, producenta takich produktów jak Foresto i Advantix

Misją Elanco jest dbanie o Twojego pupila. Dlatego stworzyliśmy AdTab™ – wygodną i smaczną tabletkę do rozgryzania i żucia: aby skutecznie usunąć kleszcze i pchły oraz chronić Twojego kota tak, jak na to zasługuje.

Aktywny składnik AdTab™, lotilaner, działa na receptory nerwowe kleszczy i pcheł, oferując ochronę i skuteczne leczenie przez cały miesiąc. Dzięki niewielkim rozmiarom, postaci do rozgryzania i żucia oraz atrakcyjnemu smakowi, ten środek do stosowania wewnętrznego dla kotów jest bardzo dobrze akceptowany i łatwy do podania. Tabletka zabija pchły i kleszczy w krótkim czasie, po ukąszeniu zwierzęcia i kontakcie z substancją czynną.

  • Długotrwała skuteczność działania: Tabletki przeciw pchłom i kleszczom AdTab™ zapewniają kotu ochronę przez okres 1 miesiąca.
  • Duża przystępność: Ze względu na niewielki rozmiar, atrakcyjny smak i postać do rozgryzania i żucia, tabletki przeciw pchłom i kleszczom AdTab™ są łatwe do podania. Tabletki należy podawać bezpośrednio z jedzeniem lub do 30 min. po karmieniu.
  • Sprawdzony produkt: Tabletki przeciw pchłom i kleszczom AdTab™ są dostępne w 2 dawkach dostosowanych do wagi Twojego kota.
  • Wyróżnione przez lekarzy weterynarii: AdTab™ został nagrodzony przez weterynaryjny oddział International Cat Care, International Society of Feline Medicine (ISFM), za łatwość podawania.
  • Dbamy o Twojego pupila: Podobnie jak Foresto, Advantage i inne produkty Elanco, tabletki AdTab™ przeciw pchłom i kleszczom dla kotów zostały poddane rygorystycznym testom.
  • Szybkie efekty: Tabletka na kleszcze i pchły AdTab™ osiąga maksymalne stężenie we krwi w ciągu zaledwie 4 godzin, oferując niemal natychmiastową ochronę dla Twojego kota.

UWAGA!: Weterynaryjne leki OTC (bez recepty) sprzedawane za pośrednictwem internetowych portali sprzedażowych NIE PODLEGAJĄ zwrotowi.

ELANCO

Specyficzne kody

Nowy produkt

Opinie o produkcie

Na razie nie dodano żadnej opinii o produkcie.

Opinie mogą być dodawane tylko przez klientów, którzy kupili ten produkt