• Nowy

Aptus Eye drops sztuczne łzy krople do oczu dla psa i kota 10 ml

80,50 zł
Brutto
Ilość

Aptus Eye drops sztuczne łzy dla psów i kotów

10 ml

Sztuczne łzy dla psów i kotów z 0,18% hialuronianem sodu.

Natychmiastowe, długotrwałe nawilżenie i komfort. Bez konserwantów. Sterylna butelka z zaworem jednokierunkowym. W przypadku problemów z oczami należy zawsze skonsultować się z lekarzem weterynarii.

Sztuczne łzy mogą modyfikować działanie innych kropli lub leków do oczu. Nie stosować z innymi kroplami do oczu lub z lekami do oczu w dowolnej postaci bez konsultacji z lekarzem weterynarii. Nie używać, jeśli plomba zabezpieczająca jest uszkodzona. Nie dotykać końcówką żadnej powierzchni.

Sztuczne łzy dla psów i kotów z 0,18% hialuronianem sodu.

SKŁADNIKI:

Woda, Chlorek sodu, Gliceryna, Hialuronian sodu, Fosforan sodu.

STOSOWANIE:

Aptus Eye Drops stosuje się, aby uzyskać natychmiastowy i długotrwały komfort nawilżenia.

Preparat wiskoadaptacyjny, rozprowadzany naturalnym ruchem powiek, odświeża i stabilizuje film łzowy przez długi czas.

ZALECANE DAWKOWANIE:

W razie potrzeby zakroplić 1 kroplę do oka (oczu). Powtarzać tak często, jak to konieczne.

PODAWANIE:

1. Umyć ręce przed podaniem.

2. Odwrócić butelkę i delikatnie ścisnąć, aż na końcówce utworzy się kropla. Może to zająć kilka sekund, ponieważ roztwór musi przejść przez jednokierunkowy system filtracji.

3. Trzymając kroplę zawieszoną na końcówce, ostrożnie unieść butelkę nad okiem zwierzęcia i delikatnie ścisnąć, aż kropla wpadnie do oka. Nie dotykać końcówką żadnej powierzchni.

4. Po podaniu strząsnąć pozostałą kropelkę z końcówki butelki i dobrze zakręcić nakrętkę.

Aptus Eye Drops to idealny roztwór nawilżający i ochronny, zapewniający natychmiastowy i długotrwały komfort przy każdym mrugnięciu oka. Preparat wiskoadaptacyjny łączy w sobie zalety właściwości fizycznych (kohezja) składnika wiskoelastycznego (hialuronian sodu) oraz właściwości fizycznych (dyspersja) substancji nawilżającej o niskiej masie cząsteczkowej (gliceryna). Wspólnie biopolimery te wykazują doskonałe działanie powlekające i sprzyjają odtworzeniu się warstwy powlekającej oko, odświeżając i stabilizując film łzowy przez długi czas. Delikatny, niedrażniący, niezawierający konserwantów preparat zawarty jest w łatwej w użyciu butelce do wyciskania.

Butelka ze specjalnym jednokierunkowym zaworem umożliwia jednorazowe podanie pojedynczej kropli. Unikalna końcówka zapewnia sterylne podanie każdej kropli, bez zasysania płynu z powrotem do butelki. Ma to kluczowe znaczenie dla zachowania sterylności i bezpieczeństwa użycia roztworu, pozostałego w butelce, do 3 miesięcy po pierwszym otwarciu.

PRZECHOWYWANIE:

Przechowywać w temperaturze pokojowej (15-25°C). Po otwarciu zużyć w ciągu 3 miesięcy.

Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci i zwierząt.Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła. Chronić przed mrozem.

OPAKOWANIE:

10 ml (250 kropli).

APTUS

Specyficzne kody

Nowy produkt

Opinie o produkcie

Na razie nie dodano żadnej opinii o produkcie.

Opinie mogą być dodawane tylko przez klientów, którzy kupili ten produkt