AdTab Tabletki na Kleszcze Pchły 900mg 22-45 kg

42,30 zł
Brutto

SPRZEDAŻ PRODUKTU JEST POD NADZOREM
Wojewódzki Inspektorat Weterynarii
z siedzibą w Siedlcach
ul. Kazimierzowska 29
08-110 Siedlce
https://www.wiw.mazowsze.pl/Ilość

AdTab Tabletki na Kleszcze Pchły 900mg 22-45kg

✅ Mała tabletka do rozgryzania i żucia

✅ Atrakcyjny mięsny smak umożliwia łatwe podanie

✅ Wykazuje natychmiastowe** działanie bójcze i utrzymuje skuteczność przez cały miesiąc

✅ Skuteczny w walce z pchłami i kleszczami, bezpieczny dla Twojego psa

✅ Sprzedaż bez recepty lekarza weterynarii

✅ Udowodnione długotrwałe bezpieczeństwo

✅ Dostępny w 5 dawkach dostosowanych do wagi psa

✅ Dla psów w wieku od 8 tygodni

✅ Produkt firmy Elanco, producenta takich produktów jak Foresto i Advantix

Misją Elanco jest dbanie o Twojego pupila. Dlatego stworzyliśmy AdTab™ - wygodną i smaczną tabletkę do rozgryzania i żucia: aby skutecznie usunąć kleszcze i pchły oraz chronić Twojego psa tak, jak na to zasługuje.

Aktywny składnik AdTab™, lotilaner, działa na receptory nerwowe kleszczy i pcheł, oferując ochronę i skuteczne leczenie przez cały miesiąc. Dzięki niewielkim rozmiarom, postaci do rozgryzania i żucia oraz atrakcyjnemu mięsnemu smakowi, ten środek do stosowania wewnętrznego dla psów jest bardzo dobrze akceptowany i łatwy do podania. Tabletka zabija pchły i kleszcze w krótkim czasie, po ukąszeniu zwierzęcia i kontakcie z substancją czynną.

Tabletki na kleszcze dla psa to:

  • Długotrwała skuteczność działania: Tabletki przeciw pchłom i kleszczom AdTab™ zapewniają psu ochronę przez okres 1 miesiąca.
  • Duża przystępność: Ze względu na niewielki rozmiar, atrakcyjny smak i postać do rozgryzania i żucia, tabletki przeciw pchłom i kleszczom AdTab™ są łatwe do podania. Tabletki należy podawać bezpośrednio z jedzeniem lub po karmieniu.
  • Sprawdzony produkt: Tabletki przeciw pchłom i kleszczom AdTab™ dla psów są dostępne w 5 dawkach dostosowanych do wagi Twojego psa.
  • Dbamy o Twojego pupila: Podobnie jak Foresto, Advantix i inne produkty Elanco, tabletki AdTab™ przeciw pchłom i kleszczom dla psów zostały poddane rygorystycznym testom.
  • Szybkie efekty: Tabletka przeciw kleszczom i pchłom AdTab™ osiąga maksymalne stężenie we krwi już po 2 godzinach, oferując niemal natychmiastową ochronę Twojego psa.

Ten preparat przeciw pchłom i kleszczom jest odpowiedni dla dorosłych psów i szczeniąt od 8 tygodnia życia. Lotilaner (substancja czynna zawarta w tabletkach AdTab™) został podany wraz z ponad 100 różnymi lekami i szczepionkami oraz bezpiecznie przetestowany u ponad 40 ras psów.*

*Dane w posiadaniu Elanco. **W przypadku pcheł działanie rozpoczyna się w ciągu 4 godzin od rozpoczęcia odżywiania i trwa 1 miesiąc po podaniu produktu. Pchły obecne na zwierzęciu przed podaniem produktu zabijane są w ciągu 6 godzin. W przypadku kleszczy działanie rozpoczyna się w ciągu 48 godzin od rozpoczęcia odżywiania i trwa 1 miesiąc po podaniu produktu. Kleszcze I. Ricinus obecne na zwierzęciu przed podaniem produktu zabijane są w ciągu 8 godzin.

UWAGA!: Weterynaryjne leki OTC (bez recepty) sprzedawane za pośrednictwem internetowych portali sprzedażowych NIE PODLEGAJĄ zwrotowi.

ELANCO

Specyficzne kody

Nowy produkt

Opinie o produkcie

Na razie nie dodano żadnej opinii o produkcie.

Opinie mogą być dodawane tylko przez klientów, którzy kupili ten produkt